Klasická masáž
O blahodárnych účinkoch masáže sa môžeme dočítať z rôznych historických prameňov, siahajúcich až do staroveku. Pôsobenie masáže na ľudské telo je komplexné a pri lokálnych účinkoch sa vždy uplatňujú aj celkové vplyvy... (čítať viac)

Športová masáž
Športová masáž je špeciálne prispôsobený pre športovcom alebo osobám, ktoré podávajú náročné fyzické výkony... (čítať viac)

Aromaterapeutická masáž
Pri aromaterapeutickej masáži prenikajú silice do organizmu a napomáhajú odstraňovať potiaže, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh, nervový systém a trávenie, harmonizuje psychiku a telesné funkcie. Masáž je vhodná pri únave a prepracovaní... (čítať viac)

Manuálna lymfodrenážna masáž
Manuálna lymfodrenáž predstavuje špeciálny typ masáže, ktorá sa indikuje najmä pri lymfoedémoch spôsobených poruchou činnosti lymfatického systému. Cieľom je prečistenie a rozprúdenie lymfatického systému v tele... (čítať viac)

Indická antistresová masáž
Indická masáž hlavy má vyše tisícročnú tradíciu. Spočiatku slúžila ženám ako prostriedok na zvýšenie lesku a kvality vlasov. Neskôr sa však zistili jej pozitívne účinky na odbúranie stresu a každodenného napätia... (čítať viac)

Lomi-Lomi masáž
Havajská masáž je známa aj pod názvom lomi lomi masáž. Je výnimočná tým, že sa odohráva pri hudobnom sprievode. Podľa havajskej tradície sa pri pohyboch v štýle "hula" tanca masér naladí na prírodné rytmy, čo vyústi až do pacientovej harmónie mysle, tela i duše... (čítať viac)

Masáž s lávovými kameňmi
Masáž lávovými kameňmi patrí medzi najluxusnejšie masáže, ktorá svojimi účinkami uspokojí aj tých najnáročnejších klientov a dovedie Vás k absolútnemu relaxu... (čítať viac)

Breussova masáž a Dornova metóda
Je jemná manuálna terapia, pomocou ktorej sú kĺby a stavce bezpečne a presne uvádzané späť do svojich pôvodných správnych polôh. Dornova metóda vyrovnáva statiku tela, môže pomôcť pri rôznych ťažkostí a bolestí pohybového aparátu ako sú bolesti chrbta, bedier, kolien, tenisový lakeť, skolióza, rozdielna dĺžka dolných končatín... (čítať viac)

Gaštanová masáž
Ich účinky sú fantastické: dodávajú energiu, liečia bolestivé miesta, uvoľňujú a zbavujú telo rôznych blokov, prehrievajú celé telo, detoxikujú, harmonizujú a ochraňujú. Ich účinky ocenia tehotné ženy, diabetici, reumatici, ale aj tí, čo bojujú s migrénami... (čítať viac)

Kryštálová masáž
Masáž harmonizuje celé telo, uvoľňuje od únavy a stresu, vyrovnáva čakry. Zmes liečivých olejov sa aplikuje na celé telo relaxačnou masážou... (čítať viac)

Aurvédska masáž
Uvoľňujúca relaxačná celotelová masáž, počas ktorej terapeut masíruje klienta kokosovým olejom z liečivých byliniek, ktoré sú namiešané ajurvédskym špecialistom podľa individuálnych potrieb klienta... (čítať viac)

Bylinková masáž
Tradičná herbálna masáž je tradičnou masážou obohatenou o výber liečivých bylín, ktoré sa po ukončení masáže prikladajú na jednotlivé časti tela a uvoľňujú sa do svalovej hmoty relaxačné a liečivé účinné látky... (čítať viac)

Lifting tváre
Metóda vyhladzovania tváre, ktorá Vám poskytne okamžitý viditeľný výsledok, po vykonaní masáži. Masáž tváre má zo všetkých druhov masáží najblahodárnejšie účinky, a to predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu... (čítať viac)