Úžasná novinka proti celulitíde už v aj na Slovensku!

Tento prístroj  schováva tri funkcie pre ešte efektívnejšie chudnutie:
- EMS nazývaný aj TENS – elektrická stimulácia vo viacerých módoch a piatich stupňoch intenzity
- SONIC – predstavuje ultrazvukové vlny s frekvenciou kmitov 1 milión za sekundu
- INFRARED – predstavuje skutočné infračervené svetlo vytvárané štyrmi infračervenými diódami vysokého výkon

NOVINKA: Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Pokiaľ túžite po lepšej postave, môžete sa zbaviť problémových partií pomocou ultrazvukových vĺn. Ultrazvukové vlny efektívne rozbijú tukové bunky na všetkých častiach tela. Sú potrebné pravidelné aplikácie.


Skúsenosti:
Verte či neverte, ale prístroju nemôžem a hlavne nemám, čo vytknúť. Každá jedna skúsenosť je pozitívna, či z mojej strany, alebo zo strany zákazníčky. Krásne sa s ňou bojuje s celulitídou. Nechcem byt pokušiteľ, ale prístroj dokáže celulitídu odstrániť minimálne o 50% BEZ akejkoľvek inej námahy.

Čo je vlastne celulitída?
Celulitída, alebo tzv. pomarančová koža je mnohými označovaná za civilizačné ochorenie, inými „len“ za nepríjemný estetický problém, ktorý bohužiaľ úzko súvisí s psychikou, stresom ale aj s lymfatickým a hormonálnym systémom. Ako sa na mnohých miestach môžeme dočítať, celulitída spájaná s obezitou. Hoci kilá na viac k celulitíde môžu dopomôcť, neubránia sa jej ani mnohé štíhle a športujúce ženy. Príčiny vzniku celulitídy sú ukladanie tuku v pod kožu, nesprávna životospráva a nedostatok pohybu a neodplavovanie splodín látkovej výmeny. Podkožný tuk ma tvar malej špendlíkovej hlavičky. Keď sa vytvára celulitída, je to vlastne zhluknutie tukových hlavičiek do väčšieho objemu a vtedy nastávajú priehlbinky, ktoré tvoria celulitídu. Navonok vzniknuté „hrboľky“ nie sú len výsledkom ukladania prebytočného tuku, ale sú výsledkom zmien v podkožnom tkanive. Tuk sa ukladá do neforemných hrudiek, ktoré tlačia na pokožku. Dochádza k stlačovaniu vlásočníc a k zhoršovaniu prekrvenia.

Moje skúsenosti:
V súčinnosti s pohybom, dostatkom tekutín a produktmi proti celulitíde, môžem bez obáv prehlásiť, že funguje 100%. Jej ďalšou výhodou je, že odstraňuje strie a jazvy. Ja osobne ju používam na strie a už po mesačnom používaní sú strie zahojené.

Chodia ku mne na toto ošetrenie mladé dievčatá, ale aj zrelé ženy a aj dámy, ktoré sú už zúfale a vyskúšali čokoľvek. Netvrdím, že tie procesy neboli účinné. Boli, ale boli časovo a hlavne finančne náročné. Pričom ošetrenie týmto prístrojom nie je ani časovo, a ani finančne náročne.Samozrejme  je známe ,že aj celulitída vzniká z nejakej príčiny a po vyriešení aj výsledky sú skvelé.Kavitácia je spojená s lymfodrenážou.

Späť na procedúry