Masáže

Vyberte si masáž, ktorá Vám najviac vyhovuje...

Terapia REIKI

Reiki terapia je jemná energetická bezdotyková masáž tela, pomocou ktorej terapeut pôsobí na energetické pole človeka.

Bankovanie

Bankovanie je veľmi stará metóda. Bola používaná po tisícročia nielen v Číne. Reguluje tok čchi a krvi. Napomáha vytiahnuť „škodliviny“ (vietor, chlad, vlhko, horúčosť) na povrch a ich vylúčenie.

Detské masáže

Doprajte svojim deťom nezabudnuteľný zážitok vo forme jemnej masáže. Masáž je zostavou citlivého masírovania detského tela. Blahodárne ňou môžeme vplývať na duševné i fyzické zdravie dieťaťa. 

Detoxikácia

Proces generuje množstvo kladne aj záporne nabitých iónov, ktoré sú vo vzájomnej interakcii ako aj interakcii s iónmi cirkulujúcimi v krvi v tele. Proces rozkladu vody sa nazýva aj elektrolýza.

Kavitácia

Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Pokiaľ túžite po lepšej postave, môžete sa zbaviť problémových partií pomocou ultrazvukových vĺn.

Zábaly

Bahenný, Parafínový zábal, Anticelulitídne zábaly, Jordánske bahno...

Liečenie pod pyramídou

Pyramída funguje na báze vesmírnej energie a tým sa spúšťajú samoliečiace procesy. Teda blahodárne pôsobí na fyzickéj aj psychickej úrovni.

Kryštálopunktúra

Pôsobením kryštálu na akupunktúrne body sa dávajú do poriadku všetky meridiany a s nimi súvisiace orgány. Pri opakovaní tejto terapie sa  liečia orgány.

Harmonizácia s tibeckými miskami

Tibeťania tvrdia, že vo zvuku misy znejú zákony vesmíru, ktoré platia pre všetkých a všetko na Zemi. Postup výroby pôvodných tibetských mís je však zahalený tajomstvom, ale ich zloženie je známe. 

Kraniosakrálna terapia

Kraniosakrálna biodynamická terapia je celostná alternatívna terapia, pri ktorej sa jemným dotykom vylaďuje kraniosakrálny pulz. Ten sa popri srdcovom a dýchacom rytme považuje za tretí najdôležitejší nepretržitý rytmus, ktorý pulzuje hlboko v ľudskom tele.

Terapia liečenia a poradenstva

Liečenie znamená uzdraviť telo i dušu a zistiť aký je život krásny. Liečenie môže pomôcť s fyzickými, psychickými alebo emocionálnymi procesmi, pomáhajúc človeku, aby sa stal viac uvoľneným a pomáhať mu k lepšiemu zdraviu.