Ľudské telo je ako magnet na toxíny, t.j. substancia rôzneho druhu, ktoré pôsobia škodlivo a vďaka ktorým nemôže telo správne fungovať. Kým je ich malé množstvo, telo si s nimi vie poradiť, avšak keď sa nakopia a organizmus ich už nezvláda odstraňovať, začnú sa prejavovať symptómy v podobe únavy, stresu, podráždenia, bolesti hlavy, ekzémov, alergií.

Na to, aby sme telu pomohli, musíme mu prispôsobiť celý svoj životný štýl. Dávať si pozor na to, čo zjeme a vypijeme, veľa sa pohybovať, piť bylinné čaje, navštevovať sauny a iné. Ale tiež mu môžeme pomôcť detoxikáčnymi prístrojmi a detoxikačnými náplasťami, ktoré mu prinavrátia stratenú rovnováhu. Náš stroj odstraňuje toxíny cez chodidlá. Je to efektívna cesta na odstránenie toxínov z tela, nech sú kdekoľvek. Náš proces generuje množstvo kladne aj záporne nabitých iónov, ktoré sú vo vzájomnej interakcii ako aj interakcii s iónmi cirkulujúcimi v krvi v tele. Proces rozkladu vody sa nazýva aj elektrolýza.


Čo je detoxikácia a ako prebieha?

Voda, teda H2O: Ak ju zjonizujeme, vytvárame ióny H+ a OH- .Druhá zložka je zásaditá a bohatá na elektróny, ktoré tak veľmi potrebujeme. Je to zásada. Preto sa vyrába ionozovaná voda a pije sa tá, ktorá je bohatá na elektróny. Pri chôdzi po pláži mora sa do nás dostávajú milióny elektrónov z morskej vody.Kúpeľom nôh v ionizovanej slanej vode sa preukázali nasledovné efekty ústup od bolestí kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti zlepšenie spánku a toho ako sa človek cíti viac energie,chudnutie, pocit ľahkosti. Pre zlepšenie efektov sa používajú náramky na ruku a vytvára sa tak druhý elektrický obvod, v ktorom je zapojené naše telo a tak sa ovplyvňuje interakcia celého tela s ionizovanou vodou v ktorej máte namočené nohy. Súčasťou je aj infračervená terapia pomocou náramku alebo opasku. Táto je založená na emisii infračervených elektromagnetických vĺn, ktoré ovplyvňujú v našom tele veľmi veľa vecí- metabolizmus, mnohé funkcie tela a pomaly normalizuje zdravotný stav. Netvrdíme, že liečime týmto prístrojom poranenia alebo choroby, ale len navodzujeme telu podmienky, aby sa mohlo znormalizovať samo. Telo si vyváži svoje BIO ENERGETICKÉ polia ak je pod vplyvom správne nabitých polí. Elektricky nabitá kúpeľ nôh Vám navodí pocit, aby ste sa cítili opäť mladí. Voda má samozrejme svoju mineralizácie a keď do nej vložíte cievku, voda sa zafarbí od minerálov, ktoré sú v nej. Ale táto usadenina z vody nešpiní dno, rohy alebo cievku vašej vaničky, ktorú používate. Ak do vody pridáte svoje nohy a v hre je Vaše telo, tak sa objaví aj zmena farby vody aj nečistoty, ktoré sa aj ťažko čistia a lepia a držia.

Späť na procedúry